THE SMART TRICK OF SON DAKIKA HABERLER THAT NOBODY IS DISCUSSING

The smart Trick of son dakika haberler That Nobody is Discussing

The smart Trick of son dakika haberler That Nobody is Discussing

Blog Article

DEAŞ, Cuma gecesi geç saatlerde Telegram'da yayınlanan bir gönderide silahlı kişilerin kaçcouldı başardıklarını iddia ederek saldırının sorumluluğunu üstlendi. ABD'li bir yetkili ise, Washington'un DEAŞ'ın iddiasını doğrulayan istihbarata sahip olduğunu duyurdu.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar olmak için Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Her zamankinden daha yaygın bir şekilde kullanılan "toksik ebeveynlik" kavramı ne anlama geliyor? Ne kadar yaygın bir sorun?

MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından büyük ilgi gören ve six sezondur ekranlarda olan yarışma systemı MasterChef Türkiye'de geri sayım başladı. Yarışmanın yayınlanan yeni sezon fragmanında, Türkiye'den ve dünyadan MasterChef'e katılan yeni yarışmacıların kendilerini tanıtması dikkat çekti.

Sinemanın neredeyse 30 yılı aşkın bir dönemine damga vuran oyuncunun annesi, yıllar önce babasının ve onun ailesinin söylediğini yapsaydı bizim onu Helloç tanıyamayacağımızı, sinema seyircisi olarak böyle bir güzellikten mahrum olacağımızı biliyor muydunuz? İlk anda kulağa tuhaf Son dakika haberleri gelse de işin aslı bu.

Sosyal hesap ile giriş yap Google Twitter Fb Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme bağlantısını gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Kırıkkale'de Bozkır Dağcılık Kulübü İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etti

3 ay asgari ödeme yapılan kredi kartları kullanıma kapatılacak mı? İletişim Başkanlığı'ndan açıklama geldi

Türkiye'deki doğum oranlarının düşmesi sonrası harekete geçildi: 3 ilde haberleri pilot çalışma başlıyor Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'deki doğum istatistiklerine ilişkin "TÜİK'in 2023 yılı doğum istatistikleri endişe vericidir.

Kademeli emeklilik son dakika gelişmeleri, erken emeklilik bekleyen vatandaşlar tarafından takip ediliyor. EYT düzenlemesi sonrası gündeme gelen kademeli emeklilik ile 2000-2008 arası sigorta girişliler emeklilik hakkının kendilerine de tanınmasını talep ediyor. Sigortalı çalışanların belirli bir yaşa ve prim gün sayısına ulaştıklarında kısmi olarak emekli olmalarını sağlayan kademeli emeklilik ile ilgili Hürriyet Gazetesi Yazarı Noyan Doğan konuyu köşesine taşımıştı.

Bir ay önce görevi veren DEAŞ komutanlarının kendisine Telegram üzerinden ulaştığını ifade eden saldırgan bir süredir o kişilerle aynı Telegram grubunda olduğunu da itiraf etti.

Yanı sıra, Rusya Sağlık Bakanlığı şu ana kadar yaşamını yitiren 41 kişinin kimliğini de yayınladı.

Ama genel olarak bakıldığında hayatları boyunca herkesin karşılaştığı sorunlarla onlar da yüzleşebiliyor.

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog: İsrailli rehinelerin serbest bırakılması halinde ateşkesi desteklerim

Report this page